درباره ی ما

کرم شب تاب

ارسال کنند نامه شما 🙂

وقتی قرار باشه کرم شب تاب یه جای ناشناخته و تاریک رو روشن کنه، نه تنها نورش کم نیست، بلکه بابت وجودش کلی ممنون میشیم. آینده ای که هنوز ندیدیمش هم تاریکِ و هم غیر قابل پیش بینیه، نامه به آیندت رو بنویس و کرم شب تاب آینده ی زندگی خودت باش 🙂

       این سایت به شما کمک می کند که شما هرگز درس ها و ارزش های اصلی در زندگیتان را فراموش نکنید و احساس جهت گیری در زنگیتان را برای شما فراهم می کنیم.

چه درس هایی را یاد گرفته اید تا این مرحله از زندگی؟

زندگی مطمئناً به شما دانش های گرانبهایی خواهد بخشید … به خودتان کمک کنید تا آن ها را کلامی کنید.

چه گذشته ای رو سپری کردید و در سنی که داشتید چه دغدغه هایی رو دنبال می کردید و چه احساساتی داشتید آیا همچنان امروز پایبند اون افکار و احساسات هستید؟

الان چه موقعیت شغلی دارید و زندگی خود را چگونه سپری می کنید؟ خودتان را در چه موقعیتی می بینید شاید آینده شما خیلی زیبا تر از این روز های شما باشد از همه چیزتان برای خود نامه بنویسید. کرم شب تاب یادآور تمام لحظاتی که در گذشته سپری کردید هست.

تمام نامه های شما نزد ما محفوظ هست و به دست هیچکس جز شما نخواهید رسید. همچنین امکان ارسال نامه هم به صورت خصوصی و هم به صورت عمومی از جمله امکانات سایت ماست که به شما اجازه داده میشه نامه هایی که اکنون زمان تحویل آن فرا رسیده و نوع آن عمومی بوده را بخوانید.

  • 1) نامه خود را بنویسید.
  • 2) تاریخ مورد نظر برای دریافت آن را مشخص کنید.
  • 3) نوع نامه خود را انتخاب کنید: خصوصی یا عمومی.
  • 4) وقتی تاریخ X فرا رسید ، نامه را به آدرس مشخص شده توسط شما ارسال می کنیم! ( هم بصورت پست و هم از طریق ایمیل )
  • نامه های خود را با خیال راحت ارسال کنید. نامه های شما در بانک های اطلاعاتی کاملا امن ما ذخیره می شوند و هیچکس قادر به دسترسی به نامه هایتان نیستند.

تنها کاری که باید بکنید اینه که نامه‌تون رو بنویسید و ایمیل‌تون رو بدید یا اگر هم بخواهید ما نامه رو در زمان مشخص شده توسط شما برایتان پست خواهیم کرد حتی می توانید برای نامه های پستی خود نیز ضامن انتخاب کنید که در صورتی که خود شما حضور نداشته باشید نامه را به دست شخصی که توسط شما انتخاب شده برسانیم.

پس با خیالت راحت برای خود نامه پست کنید و در تاریخی که مشخص می کنید دریافتش کنید مهم نیست یک سال دیگه باشه یا ده سال دیگه کرم شب تابِ آیندت نامه رو به دستت می رسونه.