چرا برای آینده خود نامه بنویسیم؟

چرا برای آینده خود نامه بنویسیم؟

این بخشی از نامه ای است که مارگارت زمانی که تنها هفت سال داشت به آینده خود فرستاد. حالا او یک تاجر موفق در دهه چهل است. او با خوشحالی در حال پریدن در گودال های آب نیست ، زیرا یک دقیقه در برنامه او وجود ندارد که برنامه ریزی نشده باشد.

به این فکر کنید که چقدر ممکن است قدرت داشته باشد وقتی که او این نامه را به سمت آینده خود خواند. این برای او یک یادآوری بسیار بزرگ بود که چه کسی می خواست باشد تا مطمئن شود در مسیر درست حرکت کرده است.

آیا چیزی وجود دارد که بخواهید همیشه به خاطر بسپارید؟ چرا نامه ای به خود آینده خود نمی نویسید؟ آیا احمقانه و کودکانه به نظر می رسد؟ در حقیقت ، این تمرین می تواند ارزش زیادی را برای زندگی شما به ارمغان آورد و به همین دلیل نوشتن نامه برای آینده خود ایده ای عالی  است.

چرا نامه به آینده ایده خوبی است؟

بررسی واقعیت: وقتی درگیر روزمرگی های زندگی می شویم ، بسیاری از تصمیمات ، وعده ها و سایر موارد ارزشمند را فراموش خواهیم کرد. بعضی اوقات اشتباهاتی مرتکب می شویم که نمی خواهیم آنها را تکرار کنیم ، اما در نهایت ، آنها را فراموش کرده و روی همان چنگ می زنیم. این نامه یک واقعیت خواهد بود و به شما کمک می کند تا سوالات اساسی را مطرح کنید و ببینید آیا در جهت درست حرکت می کنید یا نه.

بازتاب فردی: بیشتر افراد برجسته و موفق یک مجله داشتند. آنها مشغول بازتاب زیاد بودند، نتیجه گیری کردند و زندگی خود را تغییر دادند. شما می توانید از آن ها پیروی کنید و قادر خواهید بود خود را در سطح شخص جدیدی به دست آورید.

ماشین زمان: خاطرات شما / نامه های شما مانند دستگاه های زمان است. سال ها می گذرد و لحظه ای که آنها را می خوانید ، در آن لحظه در گذشته غوطه ور می شوید. شما به طور ناگهانی در گذشته، جوان ، بالغ ، شاد ، احمقانه و بسیار واقعی و هر طوری که تصور کنید به نظر خواهید آمد و خواهید دید که از آن زمان چقدر تغییر کرده اید. چه شما را بخنداند و چه باعث گریه کردن شما شود ، مطمئناً یک تجربه گران بها خواهد بود.

یادآور: برای یادآوری خود در مورد چیزی واقعاً مهم و ارزشمند. زندگی می تواند بسیاری از مواقع بسیار سخت باشد. و معقول ترین چیزها و رؤیاها برای مردم ممکن است از ذهن ما کشته شود مثلا تحت فشار قرار گرفتن در شغل. نامه به آینده به شما کمک می کند تا آنچه را که برای شما مهم است به خاطر بسپارید.

نمی دانید برای آینده خود از این چی بنویسید؟ ما برای شما پیشنهاد هایی داریم فقط کافیه پست مربوط به نحوه نوشتن نامه برای خود را بخوانید.

برای نوشتن نامه به آینده روی دکمه زیر کلیک نمایید

نامه خود را بنویسید

هر چه زودتر شروع کنید تا هر چه بیشتر از زندگی خود لذت ببرید تا هر چه بیشتر قدر لحظه‌ها و ثانیه‌های خود را بدانید.

نامه خود را بنویسید تا ما از طریق ایمیل یا به درخواست شما از طریق تلگرام در تاریخی که مشخص می کنید در اختیارتان قرار دهیم.

مقالات